Teslimat Bilgisi

TESLİMAT:

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri HandMade / El yapımı olduğu için  3 gün sonra kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamızdan ürünler Aras Kargo  firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca Aras kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

 

Yurtdışı siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin seçiminiz ile DHL Express(1 günde teslim) veya PTT kargo aracılığıyla size ulaştırılacaktır. Yurtdışı gönderilerinde gümrükten kaynaklı sorunlardan firmamız mesul tutulamaz.