Gizlilik Politikası

Gizlilik, Ödeme, Teslimat ve İade Sözleşmesi

 

Alıcı tarafından iş bu sözleşmede  belirtilen  bilgiler ile ödeme yapmak amacı ile satıcıya bildirdiği bilgiler satıcı  tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.

 

Satıcı bu bilgileri sadece idari/yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde satıcı kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

 

ÖDEME:

Kredi kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz, kredi kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir. Kredi kartı bilgileri 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

 

TESLİMAT:

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri HandMade / El yapımı olduğu için  3 gün sonra kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamızdan ürünler Aras Kargo  firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca Aras kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

 

Yurtdışı siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin seçiminiz ile DHL Express(1 günde teslim) veya PTT kargo aracılığıyla size ulaştırılacaktır. Yurtdışı gönderilerinde gümrükten kaynaklı sorunlardan firmamız mesul tutulamaz.

 

İADE:

Aldığım ürünü nasıl iade edebilirim? 


Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde Aras kargo subesinden göndererek iade edebilirsiniz.  Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir  e mail ile info@zfrckc.com  adresine gönderiniz. Firmamiza gönderdiğiniz e-mail alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. Kapıda ödeme ile alışverişlerinizde iade durumunda para iadesi havale veya eft yoluyla gerçekleştirilir.   İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları müşteriye aittir.

 

 **Yurtdışı siparişlerinde iade ve değişim söz konusu değildir. İade durumunda kargo ücretleri müşteriye aittir.

Ürün taşıma sırasında hasar görmüş ise ne yapmalıyım ? 


Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan bize ulaştırıldıktan sonra, en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır.

 İstediğim ürün dışında başka bir ürün elime ulaştı ise ne yapabilirim? 


Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili info@zfrckc.com  adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;

 

Yanlış ürün nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.